Nowoczesne pracownie komputerowe

Nowe komputery, wydajne procesory, 24-calowe monitory i specjalistyczne programy do projektowania (AutoCAD, Solidworks). Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach mogą już korzystać z nowoczesnych, bogato wyposażonych pracowni komputerowych.

Komputery all-in-one (komputery stacjonarne z podzespołami ukrytymi w obudowie monitora) są przeznaczone głównie dla studentów kierunków o profilu technicznym (budownictwo, zarządzanie i inżynieria produkcji, transport). Wyposażone są bowiem w programy do trójwymiarowego komputerowego wspomagania projektowania, modelowania i generowania geometrii przestrzennej.

Jedna z pracowni (18 stanowisk) jest już gotowa, kolejna będzie wyposażana w najbliższych dniach (wraz z oprogramowaniem służącym głownie studentom ekonomii i finansów i rachunkowości).  Wszystko po to, by studentom PWSZ w Suwałkach zapewnić jak najlepsze warunki do kształcenia i podnoszenia swoich umiejętności. Nowoczesna baza dydaktyczna Uczelni spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających!